Ju jeni vizitori 4578317

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Ambjent komercial Unaza e Re
 • 13866739_1451888948170154_516914373_n
  Full Screen
  • 13866739_1451888948170154_516914373_n%1/8
  • 13672096_1451888914836824_1980230580_n%2/8
  • 13672442_1451888934836822_1559989690_n%3/8
  • 13866891_1451888961503486_2117432774_n (1)%4/8
  • 13871925_1451888924836823_483107945_n%5/8
  • 13874677_1451888864836829_976374969_n%6/8
  • 13884470_1451888848170164_2041101469_n%7/8
  • 13874549_1451889144836801_38246165_n%8/8
  1/8
  13866739_1451888948170154_516914373_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 368
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa:  Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 551 m²
  • Mbulim zone: 520 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera Ambjent komercjal kati dyte 520 m2. per call center, super market, zyra.
  Ambjenti eshte i perbere nga nje ambjent open space dhe me 4 tualete.
  I pershtatshem per per call center, super market, zyra.
  Ju ftojme te na kontaktoni.
  Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 520.00 m²
   • Zone interneti 551.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta