Ju jeni vizitori 4623963

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra, Rr. Donika Kastrioti
 • photo 4 (1).JPG
  Full Screen
  • photo 4 (1).JPG%1/8
  • photo 4.JPG%2/8
  • photo 5 (1).JPG%3/8
  • photo 1 (2).JPG%4/8
  • photo 1.JPG%5/8
  • photo 1 (1).JPG%6/8
  • photo 2 (1).JPG%7/8
  • photo 3 (2).JPG%8/8
  1/8
  photo 4 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 420
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  575 €
 • Detajet e prones

  Ambient Zyrash per Qira prane zones se ish-Bllokut, te organizuara nga tre ambiente pune, dy tualete dhe nje ballkon te madhe. Te pershtatshme per lloje te ndryshme aktiviteti. Zyrat jane te disponueshme ne fillim te Tetorit. Ne cmim eshte i perfshire edhe tax. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta