Ju jeni vizitori 4186746

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamet per Qira, afer Liceut Artistik
 • P1210399.JPG
  Full Screen
  • P1210399.JPG%1/5
  • P1210393.JPG%2/5
  • P1210392.JPG%3/5
  • P1210383.JPG%4/5
  • P1210401.JPG%5/5
  1/5
  P1210399.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 422
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 72 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira, pozicionuar ne katin e katert, afer Liceut Artistik. Organizohet nga nje dhome gjumi, nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re. Arredim modern, i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erjola Nushi
  Telefone: +355686045147
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta