Ju jeni vizitori 4122704

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira ne Qender te Tiranes.
 • Apt tek Torre Drini
  Full Screen
  • Apt tek Torre Drini%1/13
  • IMG00036-20121109-1328%2/13
  • IMG00030-20121109-1327%3/13
  • IMG00068-20121109-1334%4/13
  • IMG00071-20121109-1335%5/13
  • IMG00038-20121109-1328%6/13
  • IMG00047-20121109-1330%7/13
  • IMG00049-20121109-1331%8/13
  • IMG00053-20121109-1332%9/13
  • IMG00055-20121109-1332%10/13
  • IMG00075-20121109-1335%11/13
  • IMG00082-20121118-1056%12/13
  • IMG00033-20121109-1327%13/13
  1/13
  Apt tek Torre Drini
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 446
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga :Abdi Toptani
  • Zona e brendshme: 95,80 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 ne nje nga godinat me te rendesishme te Tiranes.bApartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje ,2 tualete dhe ballkon.Me hapesira te shfrytezueshme ,dhe me nje pamje nga qendra e qytetit. I mobiluar por ekziston mundesia per tu dhene si ambjente zyrash. Cmimi eshte me taksa perfshire.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 95.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta