Ju jeni vizitori 4649153

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial
 • WhatsApp Image 2016-07-28 at 12.52.09
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-07-28 at 12.52.09%1/3
  • WhatsApp Image 2016-07-28 at 12.51.51%2/3
  • WhatsApp Image 2016-07-28 at 12.51.46%3/3
  1/3
  WhatsApp Image 2016-07-28 at 12.52.09
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 100
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ardeno
  • Zona e brendshme: 64,30 m²
  • Mbulim zone: 64,30 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial prapa Veko-s ne autostraden Tirane Durres ne km e pare,rruga sekondare.Ndodhet ne nje zone te qete me kalueshmeri te larte si dhe shkolle fillore prane saj.I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Per nje vizite ne prone lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.30 m²
   • Zone interneti 64.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %