Ju jeni vizitori 4594829

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qera prane Sheshit Willson
 • IMG-20160729-WA0005
  Full Screen
  • IMG-20160729-WA0005%1/9
  • IMG-20160729-WA0000%2/9
  • IMG-20160729-WA0001%3/9
  • IMG-20160729-WA0003%4/9
  • IMG-20160729-WA0004%5/9
  • IMG-20160729-WA0006%6/9
  • IMG-20160729-WA0007%7/9
  • IMG-20160729-WA0008%8/9
  • IMG-20160729-WA0002%9/9
  1/9
  IMG-20160729-WA0005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 144
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 139 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Prane Sheshit Willson ne Rrugen Margarita Tutulani ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor jepet me qera nje aprtament 3+1 totalisht i mobiluar . Apartamenti eshte me orientim Lindje dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine , 3 dhoma gjumi , 2 banjo dhe ballkon , me mundesi parkimi .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 139.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta