Ju jeni vizitori 4144411

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira prane Kristal Center
 • kendi ndenjes
  Full Screen
  • kendi ndenjes%1/8
  • dhoma ndenjes%2/8
  • IMG_3372.JPG%3/8
  • Kuzhina%4/8
  • dhoma matrimoniale%5/8
  • dhoma matrimoniale%6/8
  • dhoma 2%7/8
  • tualete%8/8
  1/8
  kendi ndenjes
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 351
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hasan Alla
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 me qira prane Kristal Center. Me nje siperfaqje prej 85 m2 organizohet ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me te gjitha pajisjet e reja dhe i pa banuar me pare. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta