Ju jeni vizitori 4662418

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Qera te Zogu i Zi
 • IMG_7285.JPG
  Full Screen
  • IMG_7285.JPG%1/6
  • IMG_7284.JPG%2/6
  • IMG_7290.JPG%3/6
  • IMG_7286.JPG%4/6
  • IMG_7289.JPG%5/6
  • IMG_7288.JPG%6/6
  1/6
  IMG_7285.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 569
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Kjo pasi ofron mundesine e levizjes ne te gjitha drejtimt pasi vendndodhja eshte ne kryqezimin kryesor te Tiranes.Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy koridore. Gjithashtu ka edhe dy tualete dhe ballkon. Orientimi eshte Perendim. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta