Ju jeni vizitori 4625710

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
Ekskluzive
 • 20160720_081617
  Full Screen
  • 20160720_081617%1/7
  • 20160720_081625%2/7
  • 20160720_081606%3/7
  • 20160720_081612%4/7
  • 20160720_081637%5/7
  • 20160720_081646%6/7
  • 20160720_081741%7/7
  1/7
  20160720_081617
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 118
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 127,80 m²
  • Zone toke: 127,80 m²
   • per shitje 240 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje tek Ambasador 3. Ka nje organizim perfekte te ambjenteve te brendshme. Ka mundesi blerje per nje garazhd me nje vlere shtese. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 21. Apartamenti eshte i pajisur me te gjithe facilitetet dhe ka akses te menjehershem ne rruge kyesore te Tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 127.80 m²
   • Zone interneti 127.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %