Ju jeni vizitori 4209183

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira ne Laprake
 • SAM_5551.JPG
  Full Screen
  • SAM_5551.JPG%1/6
  • SAM_5552.JPG%2/6
  • SAM_5541.JPG%3/6
  • SAM_5540.JPG%4/6
  • SAM_5545.JPG%5/6
  • SAM_5542.JPG%6/6
  1/6
  SAM_5551.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 307
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Pandi Dardha
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  170 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament (2+1) me nje siperfaqe prej 80 m2 ne Laprake. Ambienti ka nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi, soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti eshte bosh dhe shume i pershtatshem per nje familje 3-4 persona. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta