Ju jeni vizitori 4590522

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Vila,tek Rruga e Bogdaneve!
 • 13898646_10208525645235448_1492478678_o
  Full Screen
  • 13898646_10208525645235448_1492478678_o%1/1
  1/1
  13898646_10208525645235448_1492478678_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 353
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Vila organizohet ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjie dhe nje tualet.Ka nje oborr prej 100 m2.Eshte i restauruar dhe jepet per cdo lloj aktiviteti.Per nje vizite ne prone ju lutem telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta