Ju jeni vizitori 4661011

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ndertimi ne Golem
 • 20160802_102941
  Full Screen
  • 20160802_102941%1/2
  • 20160802_103059%2/2
  1/2
  20160802_102941
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 309
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 3.000 m²
  • Mbulim zone: 3.000 m²
   • per shitje 165 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ndertimi ne nje nga zonat me ekskluzive ne zonen e Golemit. Trualli ka dokumeta te rregullta pronesie dhe me leje ndertimi te miratuar nga organet kompetente. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 3000.00 m²
   • Zone interneti 3000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %