Ju jeni vizitori 4678957

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA BAR-LOKAL NË LAPRAKË
 • CIMG9688.JPG
  Full Screen
  • CIMG9688.JPG%1/12
  • CIMG9689 - Copy.JPG%2/12
  • CIMG9693.JPG%3/12
  • CIMG9697.JPG%4/12
  • CIMG9698.JPG%5/12
  • CIMG9701.JPG%6/12
  • CIMG9703.JPG%7/12
  • CIMG9711.JPG%8/12
  • CIMG9705.JPG%9/12
  • CIMG9713.JPG%10/12
  • CIMG9707.JPG%11/12
  • CIMG9709.JPG%12/12
  1/12
  CIMG9688.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 233
  • Tipi i prones: Bar Kafe/Snack Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pandi Dardha"
  • Zona e brendshme: 68 m²
  • Mbulim zone: 143 m²
   • per shitje 118 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet bar-lokal, në rrugën 'Pandi Dardha', Laprakë. Ambienti ndodhet në një zonë shumë të qetë, në shesh-pushim, në katin e parë, mes një kompleksi pallatesh. Lokali qëndron i hapur prej më shumë se 10 vitesh, rrjedhimisht është i njohur dhe ka klientelë të rregullt. Sipërfaqja e brendshme është 68 m2, e organizuar në një ambient të madh dhe një tualet. Gjithashtu ka pranë një verandë me sipërfaqe rreth 75 m2, e gjitha e shfrytëzueshme për qëllime të ndryshme. Në këtë biznes është investuar shumë, me mobilim e arredim bashkëkohor, duke pasur çdo mjet të nevojshëm për një aktivitet të tillë. Ka sisteme ngrohje-ftohje, sistem fonie, projektor etj.. Në çmim përfshihet çdo element apo investim që është bërë në këtë pronë, bashkë me biznesin. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme, duke qënë se ndodhet në një zonë të populluar. Orientimi është Lindje dhe Veri Të jep pafundësisht mundësi investimi sipas kërkesave të ndryshme.
  Lokali disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë).
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Bar
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Lindje/veri
   • Supermarkete
  • Ekip
   • izolim akustic
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • frigorifer
   • furnizime
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • planimetria 143.00 m²
   • Zone interneti 68.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • parkim hapur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %