Ju jeni vizitori 4212106

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira
 • SAM_4833.JPG
  Full Screen
  • SAM_4833.JPG%1/13
  • SAM_4830.JPG%2/13
  • SAM_4822.JPG%3/13
  • SAM_4828.JPG%4/13
  • SAM_4824.JPG%5/13
  • SAM_4827.JPG%6/13
  • SAM_4801.JPG%7/13
  • SAM_4802.JPG%8/13
  • SAM_4805.JPG%9/13
  • SAM_4816.JPG%10/13
  • SAM_4810.JPG%11/13
  • SAM_4813.JPG%12/13
  • SAM_4820.JPG%13/13
  1/13
  SAM_4833.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 306
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Liceu Artistik
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, te Liceu Artistik. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salloni, 2 tualete dhe 1 depo e vogel. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta