Ju jeni vizitori 4660930

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 tek VIND Ali Demi
 • Super Okazion TEK VIND
  Full Screen
  • Super Okazion TEK VIND%1/1
  1/1
  Super Okazion TEK VIND
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 574
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Ali demi
  • Mbulim zone: 93 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Cmim Okazion. Shitet Apartament i orientuar nga perendimi, me organizim perfekt , ne pallati me cilese maksimale te ndertimit dhe arkitektures. Nje prone per te mos u humbur. Prona shoqerohet me 1 post parkimi qe perfshihet ne cmim. Pallati perfundon ne shtator. Vetem pak kohe ne treg. Ju ftoj ta shikoni nga afer.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %