Ju jeni vizitori 4209159

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamet 2+1 ne Komunen e Parisit!
 • 13682428_10206908723299798_1049221859_o (1)
  Full Screen
  • 13682428_10206908723299798_1049221859_o (1)%1/15
  • 13898418_10206908722699783_1800694449_o (1)%2/15
  • 13839790_10206908723819811_1626684896_o (1)%3/15
  • 13898687_10206908722779785_1771222177_o (1)%4/15
  • 13898712_10206908722979790_1989756301_o (1)%5/15
  • 13902050_10206908723219796_1124770471_o (1)%6/15
  • 13918802_10206908718139669_2122332441_o%7/15
  • 13844155_10206908719019691_1548217747_o (1)%8/15
  • 13682596_10206908719579705_831812647_o%9/15
  • 13681859_10206908720179720_171735938_o%10/15
  • 13918875_10206908720979740_631092755_o%11/15
  • 13901830_10206908722379775_186050443_o%12/15
  • 13901937_10206908720059717_454688514_o%13/15
  • 13918803_10206908722299773_1423312595_o (1)%14/15
  • 13931509_10206908721979765_1076099056_o (1)%15/15
  1/15
  13682428_10206908723299798_1049221859_o (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 371
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamet 2+1 ne Komunen e Parisit! Apartamenti eshte i mobiluar me shije dhe me elektroshtepiake luxury, te cilat perfshihen ne cmim. Apartamenti eshte i orientuar ne Jug, kjo e ben qe te kete shume ndricim natyral gjate gjithe dites. Eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me ballkon dhe dy tualete ku njera prej tyre eshte brenda dhomes master. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njerit prej objekteve te kompleksit Kika1. Apartamenti eshte i rrethuar me te gjitha sherbimet e mundshme nga zona ku ai ndodhet. Arredimi i tij luxury, sistemi i ngrohjes dhe ftohjes, bashkangjitur dhe cmimi, e ben kete prone te jete e preferueshme dhe shume cilesore.
  Nxitoni te realizoni blerjen tuaj me te mire,
  Per informacione te metejshme, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enri Tivari
  Telefone: +355672030826
  email: enri.tivari@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %