Ju jeni vizitori 4577058

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje dhe Qira
 • 13906851_10208533855737665_2160636377397533075_n
  Full Screen
  • 13906851_10208533855737665_2160636377397533075_n%1/9
  • 13892007_10208533852937595_8622768915231981943_n%2/9
  • 13906822_10208533853497609_4949304685396716482_n%3/9
  • 13886474_10208533854577636_3350392433388508100_n%4/9
  • 13886439_10208533855137650_3959723769849370690_n%5/9
  • 13906843_10208533852257578_4581061484178718373_n%6/9
  • 13932846_10208533854017622_9098075588124626913_n%7/9
  • 13895559_10208533852497584_9181173409913092072_n%8/9
  • 13906842_10208533855377656_7285585917282790873_n%9/9
  1/9
  13906851_10208533855737665_2160636377397533075_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 356
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Pas UET-se
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje dhe qira ne nje zone te kerkuar.
  Apartamenti organizohet ne:Nje dhome ndenjeje+gatimi,dy dhoma fjetje,dy tualete,dy ballkone dhe nje koridor te madh.
  Apartamenti ka drejtim Veri-Jug,ndricim natyral dhe ajrosje.
  Eshte i pajisur me kondicioner ne dhomen e ndenjes.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %