Ju jeni vizitori 4590579

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
Ekskluzive
 • DSCN0295.JPG
  Full Screen
  • DSCN0295.JPG%1/24
  • DSCN0298.JPG%2/24
  • DSCN0304.JPG%3/24
  • DSCN0296.JPG%4/24
  • DSCN0297.JPG%5/24
  • DSCN0299.JPG%6/24
  • DSCN0300.JPG%7/24
  • DSCN0303.JPG%8/24
  • DSCN0292.JPG%9/24
  • DSCN0294.JPG%10/24
  • DSCN0293.JPG%11/24
  • DSCN0301.JPG%12/24
  • DSCN0307.JPG%13/24
  • DSCN0305.JPG%14/24
  • DSCN0306.JPG%15/24
  • DSCN0308.JPG%16/24
  • DSCN0311.JPG%17/24
  • DSCN0310.JPG%18/24
  • DSCN0309.JPG%19/24
  • DSCN0313.JPG%20/24
  • DSCN0347.JPG%21/24
  • IMG_9011.JPG%22/24
  • IMG_0308.JPG%23/24
  • ermali.JPG%24/24
  1/24
  DSCN0295.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 123
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. E Dibres
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Zone toke: 107 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje tek Medreseja. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2009. Ka nje mobilim moderne dhe shitet me gjithe mobilim. Ka nje akses shume te mire ne rruget e tiranes. Eshte i mire organizuar, me termo izolim. Me nje orientim Jug-Lindje-Perendim. Per me info.na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 107.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ermal Aliaj
  Telefone: 00355696556777
  email: ermal0405@outlook.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %