Ju jeni vizitori 4662426

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apertament me Qera ne Myslym Shyri per Zyra ose Biznes
 • 13918402_885523038260206_2117680965_o
  Full Screen
  • 13918402_885523038260206_2117680965_o%1/12
  • 13898169_885523111593532_521943687_o%2/12
  • 13898446_885522984926878_913786560_o%3/12
  • 13940116_885523281593515_1078612628_o%4/12
  • 13902051_885522811593562_633357676_o%5/12
  • 13932192_885523204926856_1923269219_o%6/12
  • 13918670_885522851593558_1195375779_o%7/12
  • 13918739_885522888260221_1161077025_o%8/12
  • 13900733_885522861593557_790597340_n%9/12
  • 13883910_885522781593565_255466827_n%10/12
  • 13939926_885522884926888_1727705126_o%11/12
  • 13884535_885522771593566_540346883_n%12/12
  1/12
  13918402_885523038260206_2117680965_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 577
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 154 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte ne nje prej zonave me te mira per zyra dhe biznese. Apartamenti ka pamje direkt ne rrugen e Myslim Shyrit. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
  Apartamenti ka kater dhoma dhe nje sallon. Ballkoni ka nje hapesire te madhe i cili mund te mbyllet si fasade. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 154.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta