Ju jeni vizitori 4169214

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira, ne qender
 • DSC_0078.JPG
  Full Screen
  • DSC_0078.JPG%1/7
  • DSC_0080.JPG%2/7
  • DSC_0072.JPG%3/7
  • DSC_0067.JPG%4/7
  • DSC_0068.JPG%5/7
  • DSC_0077.JPG%6/7
  • DSC_0069.JPG%7/7
  1/7
  DSC_0078.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 706
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne Rr. Myslym Shyri.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje godine ekzistuese. Eshte i organizuar ne 1 dhome, 1 sallon me kuzhine dhe 1 tualet.
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta