Ju jeni vizitori 4680199

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT LUKSOZ ME QERA
 • CIMG9810.JPG
  Full Screen
  • CIMG9810.JPG%1/16
  • CIMG9823.JPG%2/16
  • CIMG9819.JPG%3/16
  • CIMG9837.JPG%4/16
  • CIMG9830.JPG%5/16
  • CIMG9873.JPG%6/16
  • CIMG9848.JPG%7/16
  • CIMG9850.JPG%8/16
  • CIMG9858.JPG%9/16
  • CIMG9861.JPG%10/16
  • CIMG9862.JPG%11/16
  • CIMG9866.JPG%12/16
  • CIMG9877.JPG%13/16
  • CIMG9843.JPG%14/16
  • CIMG9847.JPG%15/16
  • CIMG9842.JPG%16/16
  1/16
  CIMG9810.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 236
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Frederik Shiroka"
  • Mbulim zone: 114 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 2+1 +2 tualete + ballkon. I mobiluar dhe arreduar ne menyre ne menyre bashkekohore, kati 2 banimi me 2 ashensora. Adresa: Rr. 'Frederik Shiroka' prane 21 Dhjetorit. Cmimi 500 euro/ muaj
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta