Ju jeni vizitori 4625655

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ndertese multifunksionale ne Babrru me siperfaqe 451 m2!
Ekskluzive
 • 13940047_10206923022697274_1436655473_o
  Full Screen
  • 13940047_10206923022697274_1436655473_o%1/14
  • 13898168_10206923024457318_601307619_o%2/14
  • 13898248_10206923024577321_676874011_o%3/14
  • 13950926_10206923025977356_617055438_o%4/14
  • 13898706_10206923024617322_730771352_o%5/14
  • 13839792_10206923024697324_195483633_o%6/14
  • 13932273_10206923024417317_1903856123_o%7/14
  • 13918923_10206923025737350_1473916305_o (1)%8/14
  • 13918558_10206923024337315_209939369_o%9/14
  • 13918923_10206923025737350_1473916305_o%10/14
  • 13918567_10206923025697349_2099447497_o%11/14
  • 13939980_10206923024057308_210606223_o%12/14
  • 13950905_10206923024257313_1525292577_o%13/14
  • 13940119_10206923024217312_2062469416_o%14/14
  1/14
  13940047_10206923022697274_1436655473_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 373
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Madhe
  • Zona e brendshme: 451 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 399 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ndertese multifunksionale ne Babrru me siperfaqe 451 m2! Objekti eshte i ndertuar ne menyren me te mire te mundshme ne tre kate, Eshte i pajisur me fasade te madhe xhami per cdo kat ku lejon ndricimin natyral dhe ofron vizibilitet ne Unazen e Madhe, aty ku objekti ndodhet. Kati i pare i ambjentit eshte i perbere nga hyrja dhe nje garazh ku nga i cili zbret ne podrum me siperfaqe 40m2. Kati i dyte dhe kati i trete jane te rrethuar me vetrate xhami ne pjesen ballore te objektit. Ne taraca eshte e lujuar te ngrihen dhe dy kate tjera.Objekti eshte i preksjhem nga te gjitha orientimet. Eshte shume i aksesueshem dhe i pershtatshem per biznese gastronomie, ambjente analizash mjeksore, klinika, palester, etj. Per informacione te metejshme jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 451.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %