Ju jeni vizitori 4680182

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA TOKË NË GJIROKASTËR
 • Capture 1 Tokë-Kullotë.JPG
  Full Screen
  • Capture 1 Tokë-Kullotë.JPG%1/2
  • Capture 1 Tokë-Kullotë 2.JPG%2/2
  1/2
  Capture 1 Tokë-Kullotë.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 242
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Gjirokastër
  • Qark ose prefekture: Dropull i Poshtëm
  • Qytet: Dropull i Poshtëm
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Gjirokastër - Kakavie, fshatrat Frashtan dhe Goricë
  • Zone toke: 20 ha
   • per shitje 400 000 €
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira tokë-kullotë në autostradën Gjirokastër-Kakavie, ndërmjet fshatrave Frashtan dhe Goricë, me akses të drejtpërdrejtë në të dy anët e rrugës kryesore. Sipërfaqja është 200.000 m2 (20 hektarë). Ekziston mundësia për ta marrë edhe me qira vjetore, me çmim 2500 €/vit. Mundësitë që të jep kjo pronë, janë të shumta.
  Disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë).
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • zone historike
   • Verande
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Pamje nga fshati
  • Siperfaqet
   • Zone toke 20.00 ha
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %