Ju jeni vizitori 4618793

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1+2 per shitje
 • 20160805_111152
  Full Screen
  • 20160805_111152%1/11
  • 20160805_111139%2/11
  • 20160805_111204%3/11
  • 20160805_111219%4/11
  • 20160805_111227%5/11
  • 20160805_111328%6/11
  • 20160805_111312%7/11
  • 20160805_111357%8/11
  • 20160805_111238%9/11
  • 20160805_111435%10/11
  • 20160805_111518%11/11
  1/11
  20160805_111152
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 79
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
  • Zona e brendshme: 95,20 m²
  • Mbulim zone: 95,20 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament per shitje 2+1, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje (kuzhina me vehte) , 2 tualete, 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri, te ndertuar kohet e fundit me punime mjaft cilesore.
  Shitet totalisht i mobiluar.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.20 m²
   • Zone interneti 95.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %