Ju jeni vizitori 4694920

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira Kompleksi Dinamo
 • 13555609_10207067732592993_1052944125_o
  Full Screen
  • 13555609_10207067732592993_1052944125_o%1/10
  • 13524193_10207067708472390_455455119_o%2/10
  • 13523680_10207067702472240_889908725_o%3/10
  • 13555785_10207067708352387_1542182943_o%4/10
  • 13555583_10207067704352287_1518870165_o%5/10
  • 13570407_10207067706272335_890700253_o%6/10
  • 13555715_10207067707952377_1296671159_o%7/10
  • 13575634_10207067704872300_565695255_o%8/10
  • 13556109_10207067703432264_1410181373_o%9/10
  • 13563208_10207067702992253_460399696_n%10/10
  1/10
  13555609_10207067732592993_1052944125_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 357
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Dinasmo
  • Zona e brendshme: 141 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 141 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartamentper qera 2+1 tek Kompleksi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Organizimi: ambjent ndenje dhe guzhine e perbashket, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete, Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi ne katin -1, Per nje vizit ne pron na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 141.00 m²
   • Zone interneti 141.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 15
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta