Ju jeni vizitori 4660974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Kristal Center
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/8
  • 20.JPG%2/8
  • 30.JPG%3/8
  • 19.JPG%4/8
  • 17.JPG%5/8
  • 22.JPG%6/8
  • 31.JPG%7/8
  • 21.JPG%8/8
  1/8
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 583
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane qendres Kristal Center
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • per shitje 94 000 €
 • Detajet e prones

  Prane qendres Kristal Center shitet apartament 2+1 me siperfaqe 111m2. I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati i ndertuar se fundmi, me punime mjaft cilesore dhe bashkekohore. Organizimi i brendshem, dy dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, korridor, dy tualete dhe ballkon. Per me shume informacion ju lutem na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %