Ju jeni vizitori 4683526

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje!
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/5
  • 23.JPG%2/5
  • 26.JPG%3/5
  • 27.JPG%4/5
  • 35.JPG%5/5
  1/5
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 585
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane qendres Kristal Center
  • Zona e brendshme: 71 m²
  • Mbulim zone: 76 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Prane qendres Kristal Center shitet apartament 1+1 me siperfaqe 76m2. I pozicionuar ne nje pallat te ndertuar se fundmi, me punime mjaft cilesore dhe bashkekohore. Organizimi i brendshem, nje dhome gjumi, sallon ndenje, kuzhine, korridor, nje tualete dhe ballkon. Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me te mire. Per me shume informacion ju lutem na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 76.00 m²
   • Zone interneti 71.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %