Ju jeni vizitori 4685391

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Sauk
 • 20160808_120349
  Full Screen
  • 20160808_120349%1/19
  • 20160808_120340%2/19
  • 20160808_115915%3/19
  • 20160808_120358%4/19
  • 20160808_115921%5/19
  • 20160808_115432%6/19
  • 20160808_120225%7/19
  • 20160808_115450%8/19
  • 20160808_115439%9/19
  • 20160808_115516%10/19
  • 20160808_115519%11/19
  • 20160808_115605%12/19
  • 20160808_115530%13/19
  • 20160808_120245%14/19
  • 20160808_115624%15/19
  • 20160808_120252%16/19
  • 20160808_115631%17/19
  • 20160808_115645%18/19
  • 20160808_115702%19/19
  1/19
  20160808_120349
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 325
  • Dhomat gjumi: 12 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 3.600 m²
   • per shitje 1 550 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 3 kateshe ne nje nder zonat me te qeta dhe ekskluzive te qytetit. Ambienti eshte perdorur si hotel-restorant, ka nje shtrirje prej 3600 m² dhe ka nje kopsht me pishine. Ne katin e poshtem ka edhe nje taverne me mobilje karakteristike te zones. Kati i pare perbehet prej 2 sallonesh, dhome, kuzhine dhe tualet. Ne katin e dyte ndodhen 6 dhoma me tualetet perkatese dhe 1 kuzhine me sallon. Ne katin e trete ndodhen gjithashtu 6 dhoma me 3 tualete dhe sallon me kuzhine. Ka ambient per parking ne vend te hapur dhe 400 m² te mbuluar. Ne ambientet e jashtme eshte gjithashtu edhe nje gjenerator. ambienti ka edhe sistem ngrohje. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 12
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 3600.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %