Ju jeni vizitori 4169204

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra per qira ne rrugen Myslym Shyri
 • toka mandi zyr m.sh 113.JPG
  Full Screen
  • toka mandi zyr m.sh 113.JPG%1/5
  • toka mandi zyr m.sh 115.JPG%2/5
  • toka mandi zyr m.sh 110.JPG%3/5
  • toka mandi zyr m.sh 114.JPG%4/5
  • toka mandi zyr m.sh 109.JPG%5/5
  1/5
  toka mandi zyr m.sh 113.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 360
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jpet me qira ambjent 105 m2 ne Rrugen Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues me pamje nga rruga kryesore, totalisht i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket. Organizohet ne 4 ambiente pune dhe 1 tualet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Qendra e qytetit
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta