Ju jeni vizitori 4661020

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament komod ne zonen e 21 Dhjetorit!
 • 13957541_10206946150595457_1345238610_n
  Full Screen
  • 13957541_10206946150595457_1345238610_n%1/7
  • 13956846_10206946150395452_545814255_n%2/7
  • 13940940_10206946150275449_792067049_n%3/7
  • 13956754_10206946148515405_159815553_n%4/7
  • 13941134_10206946148275399_1669239949_n%5/7
  • 13956968_10206946147955391_81694269_n%6/7
  • 13956893_10206946147795387_1622735735_n%7/7
  1/7
  13957541_10206946150595457_1345238610_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 376
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Frederik Shiroka
  • Mbulim zone: 70 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 74 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament komod ne zonen e 21 Dhjetorit! Apartamenti shitet i pa mobiluar. Ndodhet ne katin e tete te nje objekti me dhjete kate. Aparatamenti eshte i orientuar ne Perendim dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte eshte i mire organizuar nga ndarja planimetrike duke e bere te mundur shfrytezimin e hapsirave ne menyre efektive, e cila ju mundeson nje arredim te kendshem per nje jetese komode.
  Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %