Ju jeni vizitori 4694996

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Qera
 • IMG_9086.JPG
  Full Screen
  • IMG_9086.JPG%1/19
  • IMG_9088.JPG%2/19
  • IMG_9095.JPG%3/19
  • IMG_9091.JPG%4/19
  • IMG_9099.JPG%5/19
  • IMG_9098.JPG%6/19
  • IMG_9101.JPG%7/19
  • IMG_9102.JPG%8/19
  • IMG_9092.JPG%9/19
  • IMG_9096.JPG%10/19
  • IMG_9089.JPG%11/19
  • IMG_9100.JPG%12/19
  • IMG_9085.JPG%13/19
  • IMG_9087.JPG%14/19
  • IMG_9094.JPG%15/19
  • IMG_9093.JPG%16/19
  • IMG_9097.JPG%17/19
  • IMG_9103.JPG%18/19
  • IMG_9104.JPG%19/19
  1/19
  IMG_9086.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 124
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Donika Kastrioti
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Zone toke: 160 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Qera ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Bllokut. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim shume te mire. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, supermarkete, transportin publike. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 160.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta