Ju jeni vizitori 4128129

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Apartament per shitje ne Fresk
 • IMG-20160809-WA0010
  Full Screen
  • IMG-20160809-WA0010%1/10
  • IMG-20160809-WA0011%2/10
  • IMG-20160809-WA0021%3/10
  • IMG-20160809-WA0020%4/10
  • IMG-20160809-WA0022%5/10
  • IMG-20160809-WA0004%6/10
  • IMG-20160809-WA0017%7/10
  • IMG-20160809-WA0019%8/10
  • IMG-20160809-WA0018%9/10
  • IMG-20160809-WA0003%10/10
  1/10
  IMG-20160809-WA0010
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 83
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 73,47 m²
  • Mbulim zone: 73,47 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne krahe te Restorant Fresku
  Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon + ambient gatimi, 1 tualet dhe ballkon me akses ne sallon
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
  Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt
  Per nje vizite ne apartament ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.47 m²
   • Zone interneti 73.47 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %