Ju jeni vizitori 4694983

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qera
 • IMG_9118.JPG
  Full Screen
  • IMG_9118.JPG%1/25
  • IMG_9130.JPG%2/25
  • IMG_9119.JPG%3/25
  • IMG_9112.JPG%4/25
  • IMG_9133.JPG%5/25
  • IMG_9121.JPG%6/25
  • IMG_9134.JPG%7/25
  • IMG_9109.JPG%8/25
  • IMG_9117.JPG%9/25
  • IMG_9116.JPG%10/25
  • IMG_9124.JPG%11/25
  • IMG_9122.JPG%12/25
  • IMG_9131.JPG%13/25
  • IMG_9132.JPG%14/25
  • IMG_9110.JPG%15/25
  • IMG_9113.JPG%16/25
  • IMG_9120.JPG%17/25
  • IMG_9125.JPG%18/25
  • IMG_9135.JPG%19/25
  • IMG_9126.JPG%20/25
  • IMG_9123.JPG%21/25
  • IMG_9111.JPG%22/25
  • IMG_9114.JPG%23/25
  • IMG_9115.JPG%24/25
  • IMG_9127.JPG%25/25
  1/25
  IMG_9118.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 125
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hamdi Sina
  • Zona e brendshme: 360 m²
  • Zone toke: 360 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per Qera tek Liqeni i Thate. Vila ka nje sip. prej 360 m2 dhe eshte e ndare ne tre kate: Kati i pare ka; 1- Sorxhorno+ 1-dhome ndenje +1-Tualet. Kati i dyte ka; 3- dhoma gjumi, 2-tualete. Kati i trete ka; 2- dhoma gjumi, 1-tualete. Vila eshte e mobiluar, ne meyre mjaft te mire, Disponon dhe nje siperfaqe te konsiderueshme oborri. Ju ftojm ta vizitojm se bashku kete vile!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 360.00 m²
   • Zone interneti 360.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta