Ju jeni vizitori 4662432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 ME QIRA MBRAPA 'UET'
 • CIMG9560.JPG
  Full Screen
  • CIMG9560.JPG%1/13
  • CIMG9564.JPG%2/13
  • CIMG9555.JPG%3/13
  • CIMG9533.JPG%4/13
  • CIMG9521.JPG%5/13
  • CIMG9530.JPG%6/13
  • CIMG9526.JPG%7/13
  • CIMG9528.JPG%8/13
  • CIMG9548.JPG%9/13
  • CIMG9542.JPG%10/13
  • CIMG9545.JPG%11/13
  • CIMG9535.JPG%12/13
  • CIMG9536.JPG%13/13
  1/13
  CIMG9560.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 247
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Sali Butka"
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 me qira në rrugën 'Sali Butka', mbrapa 'UET'. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të banimit në një kompleks të ri pallatesh, me akses të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore. Sipërfaqja e tij është 100 m2, e organizuar në një dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, korridor si dhe dy tualete, ku njëra ndodhet brenda një dhome. Punimet janë shumë cilësore, dhomat janë të shtruara me parket, një faqe muri është me vetratë dopioxhami dhe duralumini, me pamje fantastike. Mund të përdoret gjithashtu për zyra. Pallati disponon ashensor dhe mirëmbajtje. Duke qënë se ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Zona përreth është mjaft e qetë. Orientimi i apartamentit është Perëndim.
  Preferohen të huaj.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore perendim
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • dush 2
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta