Ju jeni vizitori 4679024

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 3+1, VOLLGAT DURRES
 • image-0-02-01-58e71578207c317540aa881399b298f8d2656dc8d6f5bcfe5f1c7dfbfb41a834-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-58e71578207c317540aa881399b298f8d2656dc8d6f5bcfe5f1c7dfbfb41a834-V%1/5
  • image00201c3bb5f8428b95b068629b9eea8c28e8951f11ba500ec37d6fd091f7f3792971bV%2/5
  • image00201da029233db66637aacaea1f30209349730630c3b0111ad87758d6f729f4bba7bV%3/5
  • image-0-02-01-5bcc5c4539de64addae70ce7db481d7f267ccd92d1c9bb21c63661d93ed27b57-V%4/5
  • image002015767d566b05a8d6bbe214f72cd2850925337789098b52d760642aef9d4ffcb91V%5/5
  1/5
  image-0-02-01-58e71578207c317540aa881399b298f8d2656dc8d6f5bcfe5f1c7dfbfb41a834-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 248
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Adresa: Shetitorja "Taulantia'', Lagja 1, Durres
  • Mbulim zone: 154 m²
   • per shitje 110 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ose jepet me qera, 3 dhoma gjumi, 1 sallon dhe kuzhine, 2 tualete, 4 ballkone. Apartament me hapesire te bollshme dhe i mire organizuar, ndodhet ne katin e 2. Me hipoteke. Qera 500 euro/muaj. Shitje 110000 euro i diskutushem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 154.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %