Ju jeni vizitori 4578487

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me Qira Apartament 1+1 prapa UET
 • IMG_9240.JPG
  Full Screen
  • IMG_9240.JPG%1/7
  • IMG_9239.JPG%2/7
  • IMG_9238.JPG%3/7
  • IMG_9243.JPG%4/7
  • IMG_9242.JPG%5/7
  • IMG_9246.JPG%6/7
  • IMG_9244.JPG%7/7
  1/7
  IMG_9240.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 365
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 76 m²
  • Mbulim zone: 83 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane Universitetit Europian te Tiranes ne katin e 8 te nje ndertimi te ri.
  Ka siperfaqe totale 83m2 dhe eshte i organizuar si 1+1. Dhomat kane hapesire, tek ndenja eshte pozicionuar edhe pjesa e kuzhines se gatimit, nje kend pune i rrethuar nga vetrata dhe dalje per ne ballkon. Gjithashtu dhoma e gjumit ka hapesire dhe eshte teper komode.
  Te dyja dhomat jane te orjentuara nga Jugu dhe kjo ben qe gjithe apartamenti te kete ndricim natyral gjate dites.
  Jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %