Ju jeni vizitori 4685371

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne qender
 • DSC_0197.JPG
  Full Screen
  • DSC_0197.JPG%1/16
  • DSC_0202.JPG%2/16
  • DSC_0207.JPG%3/16
  • DSC_0203.JPG%4/16
  • DSC_0204.JPG%5/16
  • DSC_0205.JPG%6/16
  • DSC_0206.JPG%7/16
  • DSC_0208.JPG%8/16
  • DSC_0211.JPG%9/16
  • DSC_0209.JPG%10/16
  • DSC_0212.JPG%11/16
  • DSC_0213.JPG%12/16
  • DSC_0188.JPG%13/16
  • DSC_0189.JPG%14/16
  • DSC_0193.JPG%15/16
  • DSC_0194.JPG%16/16
  1/16
  DSC_0197.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 709
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira prane kafe Flores.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 3 ballkon.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, eshte i mobiluar dhe i pajisur me 3 kondicionere.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta