Ju jeni vizitori 4691710

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT ME QIRA NE QENDER
 • DSC_0126.JPG
  Full Screen
  • DSC_0126.JPG%1/11
  • DSC_0128.JPG%2/11
  • DSC_0130.JPG%3/11
  • DSC_0131.JPG%4/11
  • DSC_0132.JPG%5/11
  • DSC_0133.JPG%6/11
  • DSC_0134.JPG%7/11
  • DSC_0135.JPG%8/11
  • DSC_0139.JPG%9/11
  • DSC_0138.JPG%10/11
  • DSC_0125.JPG%11/11
  1/11
  DSC_0126.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 710
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Willson
  • Zona e brendshme: 114 m²
  • Mbulim zone: 114 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, totalisht i mobiluar.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
   • Zone interneti 114.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta