Ju jeni vizitori 4691725

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet per Qira apartament 2+1 prane Gardes, rruga Perlat Rexhepi.
 • 12.JPG
  Full Screen
  • 12.JPG%1/7
  • 3.JPG%2/7
  • 8.JPG%3/7
  • 9.JPG%4/7
  • 10.JPG%5/7
  • 6.JPG%6/7
  • 7.JPG%7/7
  1/7
  12.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 588
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Gardes, Rr. Perlat Rexhepi.
  • Zona e brendshme: 98 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te Tiranes. I pozicionuar ne katin e tete te nje pallati shume cilesor, me administrim shume te mire dhe me sistem sigurie. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Per me shume ju ftojm per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta