Ju jeni vizitori 4662413

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 2+1+2 tek Siri Kodra
 • 20160805_103917
  Full Screen
  • 20160805_103917%1/10
  • 20160805_103919%2/10
  • 20160805_103908%3/10
  • 20160805_103756%4/10
  • 20160805_095451%5/10
  • 20160805_103807%6/10
  • 20160805_103759%7/10
  • 20160805_104232%8/10
  • 20160805_103819%9/10
  • 20160805_104221%10/10
  1/10
  20160805_103917
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 330
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga siri kodra
  • Zona e brendshme: 94 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ne nje zone mjaft te qete dhe afer qendres se qytetit apartament i ri. Banesa eshte e pamobiluar, perbehet nga sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Eshte e orientuar nga lindja dhe perendimi. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te mirepritur ne yzren tone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone interneti 94.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta