Ju jeni vizitori 4596822

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË ELBASAN
 • IMG-20160812-WA0005
  Full Screen
  • IMG-20160812-WA0005%1/3
  • IMG-20160812-WA0000%2/3
  • IMG-20160812-WA0007%3/3
  1/3
  IMG-20160812-WA0005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 249
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "25 Nëntori", Elbasan
  • Zona e brendshme: 17 m²
   • Per qira  30.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial me qira në rrugën '25 Nëntori', pranë Postës së qytetit në Elbasan. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, në rrugë kryesore. Sipërfaqja është 17 m2 dhe është e organizuar në një hapësirë (dhomë). Mund të përdoret për shumë arsye duke investuar për biznese të ndryshme, si zyra, parukeri etj.. Orientimi është Lindje.
  Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Bar
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 17.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta