Ju jeni vizitori 4662447

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit.
 • SAM_5746.JPG
  Full Screen
  • SAM_5746.JPG%1/10
  • SAM_5747.JPG%2/10
  • SAM_5749.JPG%3/10
  • SAM_5737.JPG%4/10
  • SAM_5739.JPG%5/10
  • SAM_5726.JPG%6/10
  • SAM_5728.JPG%7/10
  • SAM_5730.JPG%8/10
  • SAM_5757.JPG%9/10
  • SAM_5736.JPG%10/10
  1/10
  SAM_5746.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 324
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga e elbasanit
  • Zona e brendshme: 56,60 m²
  • Mbulim zone: 56,60 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament (1+1) me nje siperfaqe prej 56.6 m2 ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne rrugen e Elbasanit. Ambienti ka nje organizim te brendshem dhomash mjaft komod dhe te rehatshem. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte te Tiranes, me akses ne rrugen kryesore. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 56.60 m²
   • Zone interneti 56.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %