Ju jeni vizitori 4681037

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament luksoz ne laprake
 • IMG-20160804-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20160804-WA0002%1/5
  • IMG-20160804-WA0006%2/5
  • IMG-20160804-WA0004%3/5
  • IMG-20160804-WA0003%4/5
  • IMG-20160804-WA0005%5/5
  1/5
  IMG-20160804-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 322
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake
  • Zona e brendshme: 166 m²
  • Mbulim zone: 166 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament luksoz ne laprake prane KMY , apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi ,sallon ,kuzhine ,dy banje dhe nje verande me hapesire goxha te madhe. apartamenti shitet bosh ose i mobiluar. cmimi eshte 130000 euro .per me teper informacion mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 166.00 m²
   • Zone interneti 166.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %