Ju jeni vizitori 4662461

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent tek Liqeni i Thate
 • 20160728_120052
  Full Screen
  • 20160728_120052%1/4
  • 20160728_120132%2/4
  • 20160728_120043%3/4
  • 20160728_120110%4/4
  1/4
  20160728_120052
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 313
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera dyqan tek Liqeni i Thate .Dyqani ndodhet ne nje vend mjaft te mire te zones ne rruge kryesore . I pershtatshem per te gjitha llojet e bizneseve .Ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe qira mujore 800 euro. Per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta