Ju jeni vizitori 4594787

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient zyrash ne bllok.
 • SAM_5714.JPG
  Full Screen
  • SAM_5714.JPG%1/11
  • SAM_5712.JPG%2/11
  • SAM_5710.JPG%3/11
  • SAM_5701.JPG%4/11
  • SAM_5696.JPG%5/11
  • SAM_5694.JPG%6/11
  • SAM_5700.JPG%7/11
  • SAM_5719.JPG%8/11
  • SAM_5709.JPG%9/11
  • SAM_5722.JPG%10/11
  • SAM_5706.JPG%11/11
  1/11
  SAM_5714.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 318
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: bllok
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartament (4+1) me nje siperfaqe prej 130 m2 ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar te Tiranes, ne bllok.Ambienti ka nje organizim te brendshem prej 4 dhoma, 2 koridore, 2 tualete, ballkon dhe kuzhina eshte me vete, mjaft i pershtatshem per tu perdorur si zyre . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore si jashte dhe brenda. Cmimi i apartamentit eshte 700 euro perfshire dhe taksa. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta