Ju jeni vizitori 4665496

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne zonen e plazhit, Durres!
 • IMG_2534.JPG
  Full Screen
  • IMG_2534.JPG%1/13
  • IMG_2531.JPG%2/13
  • IMG_2546.JPG%3/13
  • IMG_2528.JPG%4/13
  • IMG_2529.JPG%5/13
  • IMG_2530.JPG%6/13
  • IMG_2543.JPG%7/13
  • IMG_2539.JPG%8/13
  • IMG_2541.JPG%9/13
  • IMG_2540.JPG%10/13
  • IMG_2542.JPG%11/13
  • IMG_2544.JPG%12/13
  • IMG_2532.JPG%13/13
  1/13
  IMG_2534.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 378
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Kruemedhenj, Kavaje
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 164 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne zonen e plazhit, Durres! Apartamenti eshte i gjithe kati i fundit i nje objekti 8 katesh me dy ashensore. Ka siperfaqe 382 m2 dhe i prekur nga te katerta orientimet. eshte vetem 100 metra larg detit, kjo gje e ben te kete nje panorame relaksuese. Apartamenti eshte prive' dhe eshte i ndare ne 2 dhoma ndenje ku njera prej tyre ka oxhak funksional, 4 dhoma gjumi dhe pese tualete. Eshte shume i mireorganizuar dhe i pajisur me sistem kondicionimi.
  Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %