Ju jeni vizitori 4155845

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament 2+1,tek Stadiumi Dinamo!
 • DSCN0105.JPG
  Full Screen
  • DSCN0105.JPG%1/6
  • DSCN0103.JPG%2/6
  • DSCN0108.JPG%3/6
  • DSCN0102.JPG%4/6
  • DSCN0104.JPG%5/6
  • DSCN0107.JPG%6/6
  1/6
  DSCN0105.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 371
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Stadiumi Dinamo
  • Zona e brendshme: 82 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo.Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjie,kuzhine me vete dhe nje tualet.ne dy dhoma gjumi ka kondicionere.Eshte i mire mobiluar.Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.Per nje vizite ne prone,mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 82.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta