Ju jeni vizitori 4594959

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje ne Bllok
 • 13950790_10207386491401764_1674445479_o
  Full Screen
  • 13950790_10207386491401764_1674445479_o%1/6
  • 14030841_10207386491121757_1961830053_n%2/6
  • 13932311_10207386491161758_1246435671_o%3/6
  • 14002472_10207386491281761_941880881_o%4/6
  • 14012230_10207386491321762_1303133766_n%5/6
  • 14030841_10207386491121757_1961830053_n%6/6
  1/6
  13950790_10207386491401764_1674445479_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 373
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkolla 11 Janari
  • Zona e brendshme: 98 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per shitje me sipperfaqe te brendshme 89 m2. Organizimi i brendshem: ambjent ndenje dhe guzhine e perbashket, tre dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualet.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me ashensor. Per me shume informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %