Ju jeni vizitori 4681012

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me qira tek Torre Drin
 • 20160812_145206
  Full Screen
  • 20160812_145206%1/12
  • 20160812_145224%2/12
  • 20160812_145128%3/12
  • 20160812_145154%4/12
  • 20160812_145926%5/12
  • 20160812_145243%6/12
  • 20160812_145119%7/12
  • 20160812_145351%8/12
  • 20160812_145321%9/12
  • 20160812_145257%10/12
  • 20160812_145309%11/12
  • 20160812_145337%12/12
  1/12
  20160812_145206
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 432
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Torre Drin
  • Zona e brendshme: 145 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera per zyra ne qender te Tiranes me siperfaqe totale 145 m2.Organizohet nga tre dhoma nje kuzhine dy tualete,dy ballkone dhe nje depo.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zona e nates 1.00 m2
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 145.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta