Ju jeni vizitori 4649114

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra per qira ne zonen e ish Bllokut
 • 14055728_10210612803902066_325653817_n
  Full Screen
  • 14055728_10210612803902066_325653817_n%1/5
  • 14030928_10210612804102071_616694304_n%2/5
  • 14031122_10210612803822064_1401752865_n%3/5
  • 14010046_10210612804262075_470447738_n%4/5
  • 14011950_10210612804582083_692182237_n%5/5
  1/5
  14055728_10210612803902066_325653817_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 593
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pjeter Bogdani"
  • Zona e brendshme: 129 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne zonen e ish Bllokut. Ka siperfaqje 129m2 dhe eshte i ndare ne 3 zyra, kuzhine dhe tualet. Apartamenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 129.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta